Akbank’a dijital övgü

Dünyanın önde gelen finans yayın grubu Euromoney son sayısında; Türkiye’nin de içinde bulunduğu Doğu ve Orta Avrupa bölgesinde, bankaların uzun zamandır dijitalleşme konusunda batı ülkelerindeki sektör temsilcilerinden daha iyi performans gösterdiğine dikkat çekti.

Akbank’a dijital övgü

Akbank’ın açıklamasında Euromoney’de görüşlerine yer verilen Akbank Direkt Genel Müdür Yardımcısı Tolga Ulutaş’ın şu ifadelerinin yer aldığı belirtildi:

“Türkiye, Avrupa’nın en büyük ve en genç nüfusuna sahip ülkesi olarak yeniliklere açık, genç ve dinamik bir ülke. Genç tüketicilerin çoğunlukta olmasının sektörümüzün dijital gelişiminde itici güç. Bu Akbank’ın da inovasyondaki başarısının anahtarı. Türkiye’de İnovasyon ABD’de olduğu gibi sadece teknoloji odaklı değil. Müşteri memnuniyeti ve beklentilerini hedefleyen yaklaşımımızla Asya pazarına daha yakınız. Mobilin değerini anlayan ve teknolojiye yatırım yapan ilk banka olarak, bugün sektördeki en yüksek mobil penetrasyona sahibiz. Akbank’ın inovasyona açık yaklaşımının piyasada yaptığı etkilerin başka bir göstergesi de bankanın müşteri bağlılığına dair rakamlarından da anlaşılıyor.”

Pendik'teki orman yangınıyla ilgili flaş gelişmePendik Kurtköy'deki orman yangınıyla ilgili gözaltına alınan Y.A. "Orman yakmak" ve "silahlı terör örgütü üyesi olmak" gerekçeleriyle mahkeme sevk edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber