Anneler günü özel

Mendo’s’tan yüzde 20 indirim... Gençlik hediye edin... Hayat iksiri sunun... Ten’den ikinci ürüne indirim... BoConsept’ten renkli hediyeler... Assortie’den özel seçenekler... Annelerin keyfine eşlik edin...

Anneler günü özel


Mendo’s’tan yüzde 20 indirim
Siz de annenize özel bir hediye almak isteyenlerdenseniz Mendo’s mağazalarının yüzde 20’ye varan indirimlerle annelere özel sunduğu koleksiyonlara da göz atın. Linclalor pijama ve gecelik serileri annenize alabileceğiniz özel hediye seçenekleri arasında.

Gençlik hediye edin
50 yıldır kadınların cilt bakımı konusunda yeni teknolojiler geliştiren RoC ürünleri ile annenize gençlik ve güzellik armağan edebilirsiniz. Kadınların kırışıklar üzerinde anında etki görmek istediğini tespit eden RoC, ‘Anında Etkili Derin Kırışık Dolgusu’ ile alın, kazayağı, dudak üstü ve dudak çevresi bölgelerindeki kırışıkları hedefliyor.

Hayat iksiri sunun
Annelerimizi en çok ne mutlu eder? Bu sorunun yanıtı için Türkiye’de satışına yeni başlanan Orogold Kozmetik yardımcınız olacak.
Orogold, Antik Çin’de, Hindistan’da, Roma’da ve Mısır’da ‘hayat iksiri’ olarak kullanılan 24 ayar kollodial altınını da içeren krem serisiyle annelerin ciltlerinde esnekliği artırıyor.

Ten’den ikinci ürüne indirim
İç giyim sektöründe faaliyet gösteren Ten, anneler günü için özel bir kampanya başlattı. Anneler gününe özel tüm ürünlerde bir ürün alana ikinci ürün yüzde 30 indirimli.

BoConsept’ten renkli hediyeler
İskandinav tasarımın markası BoConcept, annenize özel tasarım hediyeler sunuyor. Şirin Japon bebek mumluklar, bambu kaseler, batik minderler, camın renkli izdüşümüyle tasarlanmış vazolar, özgün desenli kupalar ve daha pek çok tasarım ve stil sahibi aksesuarlar anneniz için iyi bir hediye alternatifi olabilir.

Assortie’den özel seçenekler
Assortie Anneler Günü için özel hediye seçenekleri hazırladı. Bu özel koleksiyonda rengârenk fularlar, şallar, çanta ve cüzdanlar, küpe ve kolyeler var. Annemin takılarına bir de kutu lazım diye düşünenler ise Assortie’nin mücevher kutularına göz atabilir.

Annelerin keyfine eşlik edin
Bosch Ev Aletleri, annesine hayatı kolaylaştıran bir hediye vermek isteyenler için bir set hazırladı. Bu set Bosch StyLine Kahvaltı Seti, ekmek kızartma makinesi, kahve makinesi ve su ısıtıcıdan oluşuyor. Set, günün her saati annelerin keyfine eşlik ediyor.

Ömer Çelik'ten önemli açıklamalarAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin genel merkezinde basın toplantısı düzenledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber