Geri Dön

‘Avrupa Bulut Bilişim’ ödülleri Türkiye’de

Avrupa’nın en büyük “Bulut bilişim” organizasyonu olan Euro Cloud’un Avrupa çapında düzenlediği EuroCloud Awards (Avrupa Bulut Ödülleri) ilk kez Türkiye’de düzenlenecek

Avrupa’da bulut bilişimle ilgili şirketlerin üye oldukları ve ulusal organizasyonların katılımıyla oluşan Euro Cloud, her yıl Bulut Bilişim Ödülleri veriyor. En başarılı uygulama ve teknolojilerin ödüllendirildiği bu organizasyon, önce ülkelerdeki EuroCloud kuruluşları tarafından, ulusal çapta yapılıyor, kazananlar Lüksemburg’daki Avrupa Finali’ne katılıyor.
Bu ödül Bizz Consulting tarafından ilk kez Türkiye’de Vodafone’un ana sponsorluğunda, TÜBİSAD’ın da desteğiyle gerçekleştiriliyor. Projede Capital ve Ekonomist dergileri de basın sponsoru olarak yer alıyor.
Bulut bilişim konusunda hizmet alan, hizmet veren ve teknoloji geliştiren şirketlerin katılacağı Ödül’de, Türkiye’yi Avrupa’da temsil edecek şirketler, büyük jürinin değerlendirmesiyle belirlenecek. ™irketlerin 5 kategoride yarışacağı ödüle başvurmak için www.avrupabulutodulleri.com adresine başvurmaları yeterli.

Kavga ettiği kişiyi döner bıçağıyla kovaladıAdıyaman'da iki kişi arasında çıkan kavgada taraflardan birisi diğerini sokakta döner bıçağı ile kovaladı, yaşananlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber