Bayrama özel ‘Kaplankaya’

Hotel & Lodge Awards 2019’da ‘Dünyanın En iyi Resort Oteli’ seçilen Bodrum’daki Six Senses Kaplankaya, Ramazan Bayramı’na özel bir konaklama promosyonu sunduğunu duyurdu.

Bayrama özel ‘Kaplankaya’

Konuyla ilgilii yapılan açıklamaya göre Six Senses Kaplankaya bayrama özel olarak 31 Mayıs 11 Haziran 2019 arasında en az 3 geceyi kapsayan konaklamalarda yüzde 25 indirimle konuklarını bekliyor.

Six Senses Kaplankaya bayram tatili boyunca en az üç günlük konaklamalarda havaalanından otele çift yön ücretsiz transfer sunduğunu da belirtti.

Hindistan'da feci kazaHindistan'da kırmızı ışıkta bekleyen araçlara, aynı şeritten hızla gelen bir otomobil çarptı. Kazada, motosikletli 2 kardeş öldü, 4 kişi ise ağır yaralandı.Kaza, Racastan eyaletindeki Jaipur şehrinde meydana geldi. Kırmızı ışıkta bekleyen araçlara, aynı şeritten hızla gelen bir otomobilin çarpması sonucu motosikletli 2 kardeş hayatını kaybetti, 4 kişi ise ağır yaralandı. Yaralıların hastaneye kaldırıldığı ve yoğun bakıma alındığı belirtildi. Kazaya dair görüntüler ise trafik kameralarınca saniye saniye kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber