‘Beni affetsin diye dua ediyorum’

Steve Jobs’un Suriyeli babası ilk kez The Sun gazetesine konuştu. 80 yaşındaki John Sandali, oğullarını bakamayacakları için bebekken ABD’li bir çifte evlatlık verdiklerini belirterek şunları söyledi:

‘Beni affetsin diye dua ediyorum’

“Bir gün beni affetmesi için dua ediyorum. Onun hasta olduğunu öğrendiğimde çok üzüldüm. Bu size tuhaf gelebilir ama Suriyeli damarım yüzünden onu arayamıyorum. Çünkü onun mal varlığından dolayı onu aradığımı düşünmesinden korkuyorum.
Kendi kazancımla geçiniyorum. Ama o neden benim oğlum değil sorusu beni üzüyor. Bugüne kadar hiç görüşmedik. Onunla sadece bir kahve içmek bile beni çok mutlu ederdi.”
Suriye doğumlu Sandali, Jobs’un annesi hamile kaldığında henüz evli olmadıkları ve öğrenci oldukları için San Francisco’da yaşarken evli bir çifte Steve Jobs’ı evlatlık vermiş.

“U” dönüşü yapmak isterken kazaya neden olduErzurum’da meydana gelen trafik kazasında kontrolsüz dönen otomobil karşı istikamette gelen başka bir otomobille çarpıştı. Kazada her hangi bir can kaybı yaşanmazken kaza anı MOBESE kameralarına saniye saniye yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber