BTM, WinGlobal projesi ile Silikon Vadisi’ne açılıyor

İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) girişimciliği teşvik için kurduğu Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) İstanbul’un global ölçekteki rekabet gücünü ve bölgesel çekim gücünü artıracak WinGlobal projesinin ilk mezunlarını Silikon Vadisi’ne gönderiyor. 5 girişim Silikon Vadisi’nde ABD’deki melek yatırımcılara projelerini sunabilecek.

BTM, WinGlobal projesi ile  Silikon Vadisi’ne açılıyor

İTO Başkanı Şekib Avdagiç, şunları söyledi:İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) girişimciliği teşvik için kurduğu Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) İstanbul’un global ölçekteki rekabet gücünü ve bölgesel çekim gücünü artıracak WinGlobal projesinin ilk mezunlarını Silikon Vadisi’ne gönderiyor. 5 girişim Silikon Vadisi’nde ABD’deki melek yatırımcılara projelerini sunabilecek. İTO Başkanı Şekib Avdagiç, şunları söyledi:“Bu proje ile Türk girişimcilerin yenilikçi, teknolojik, fikirleri ve yıkıcı iş modelleri küresel arenadaki rekabette iddialı bir şekilde var olacak. Çünkü WinGlobal’i İstanbul ekonomisinin global ölçekteki rekabet gücünü ve bölgesel çekim gücünü artıracak bir proje olarak planladık.”

Büyük operasyon! Balya balya para çıktıAdana merkezli 3 ilde iki gün önce düzenlenen yasa dışı bahis operasyonunda gözaltına alınan 40 şüpheli arasındaki kadın şüphelinin dün yapılması planlanan düğün gününü nezarethanede geçirdiği ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber