Geri Dön

Dergilik’te yeni ‘Mizah Paketi’

Dijital yayıncılık platformu Dergilik, okuyucu alışkanlıkları ve zevklerini dikkate alarak oluşturduğu Mizah Paketi’ni kullanıcılara sundu.

Dergilik’te yeni ‘Mizah Paketi’

Kullanıcılara sunulan pakette Uykusuz, Fırat, Selçuk Erdem, Metüst, Leman, Komikaze, Bobo, Bayan Yanı, Postkes, Süper Penguen, Penguen Özel gibi mizah dergilerinin yanı sıra OT Filmlerle, OT Şiirlerle ve Tarkan da yer alıyor.

Bugüne dek 200 milyonun üzerinde yayının okunduğu Dergilik uygulamasında, mizah en çok tercih edilen kategori olma özelliğini koruyor.

Yeni paketler olacak

Dergilik, okuyucularına ‘Kadın’ ve ‘İş Dünyası’ gibi kategorilerde oluşturacakları yeni paketler de sunmaya hazırlanıyor.

Turkcell’lilerin ek bir ücret ödemeden yararlanabilecekleri Mizah Paketi, farklı operatörlerin müşterileri için ilk 3 ay 2.99 TL’den sunuluyor. Kullanıcılar 3 aylık deneme sürecinin ardından 5.99 TL’ye bu paketten faydalanabilecek. Turkcell müşterisi olmayan mizahseverler bu sayede yalnızca istedikleri içeriğe ulaşarak, okumak istemedikleri dergiler için ücret ödemeyecek.

Tarihi kemere taş hırsızları dadandıİstanbul Bayrampaşa'da bulunan Yıldırım Mahallesi'nde bulunan 1790'da yapımına başlanıp 1 yıl sonra tamamlanan 229 yıllık tarihi Ali Paşa Kemeri'ne taş hırsızları dadandı. Zaman içinde çevresine yapılan otoyollar yüzünden var olma mücadelesi veren definecilerin de hedefindeki kemer gün geçtikçe yok oluyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber