‘Dijitalde başarı ilk olmaktır’

Microsoft Teknoloji Zirvesi’ndeki panelde konuşan Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, bankacılıkta akıllı teknolojiler, data ve veri gibi konularda gelinen noktaya işaret ederek, müşterilerin verilerinin kullanılarak onlara özel bankacılık hizmeti sunulmasının kaçınılmaz olduğunu söyledi.

‘Dijitalde başarı ilk olmaktır’

Müşterilerin bilgilerinin kullanılması konusunun zorluklar da içerdiğini belirten Erbil, “Bizler bugün itibarıyla 10 milyon adet kredi kartını proses eden, ki bu 7 milyondan fazla müşteriyi temsil ediyor, işlemlerimizin yüzde 90’ından fazlasını dijital kanallardan yapan bir veri trafiğinden bahsediyoruz” dedi.

“Sonuçta hepimiz müşteri için varız” diyen Fuat Erbil, şöyle konuştu:

“Biz trendleri araştırmıyoruz. Her trend de zaten tutmuyor. Önceden bilmek ve müşterinin ne istediğini ilk yapmak zorundayız. Bunu yaparsanız başarılı olursunuz. İlk olma avantajını iyi kullanmanız sizi başarılı kılıyor. Bir süre sonra sektördeki rakipleriniz sizi takip ediyorlar ama böylece maça 5-0 galip başlıyorsunuz.”

Tarlasında öldürüldü!Bursa’nın İnegöl ilçesinde çift sürmeye gittiği tarlasında, para meseli yüzünden husumetli olduğu İbrahim İ. (40) tarafından tabancayla vurulan Ali Cemal Kalkancı (60), yaşamını yitirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber