Geri Dön

Firuz Bağlıkaya yeniden TÜRSAB başkanı seçildi

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nde (TÜRSAB) seçimin galibi belli oldu. TÜRSAB’ın 24. Genel Kurulu’nda Firuz Bağlıkaya yeniden başkan seçildi.

Firuz Bağlıkaya yeniden TÜRSAB başkanı seçildi

Firuz Bağlıkaya’nın liderliğindeki Mavi Liste 2.510 oy aldı. Başkan adaylarından Davut Günaydın, Hasan Erdem ve Tansu Demir’in güç birliği yaptığı Beyaz Liste ise 1.464 oyda kaldı.

Teşekkür etti

Bağlıkaya, TÜRSAB Başkanı olarak üç yıl görevine devam edecek. Oyların açıklanmasının ardından Firuz Bağlıkaya, “Birlikte çıktığımız bu yola bundan sonraki dönemde de çok çalışmaya devam edeceğiz. Bu yolda benim yanımda olduğunuz için sizlere şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

Esenyurt'ta kız kaçırma iddiası!İstanbul, Esenyurt'ta iki Suriyeli aile arasında kız kaçırma iddiası üzerine kavga çıktı. Genç kızın ailesi, kızlarını kaçırdıklarını iddia ettikleri aileye ait spotçu dükkanına saldırarak eşyaları parçaladı. Kavga sürerken kaçırılmadığı ortaya çıkan genç kızın ailesi, diğer aileden özür dileyerek zararı karşılayacakları sözünü verince kavga tatlıya bağlandı. Kavga anlar ise güvenlik kameraların yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber