Geri Dön

Fransız perakende devinden şaşırtan kampanya

Fransız perakende devi Conforama, bu kampanya ile Türk müşterilerini şaşırttı.

Fransız perakende devinden şaşırtan kampanya

Türkiye pazarına iddialı ve hızlı bir giriş yapan ev mobilyaları ve ev eşyaları alanında faaliyet gösteren Conforama, Türkiye’de açtığı ilk mağazasında yaptığı kampanyada hiçbir koşul talep etmeden dağıttığı 200 TL’lik hediye çekleri şaşkınlık yarattı. Çekilişsiz kurasız verilecek hediye çekine inanmayan müşteriler Conforama’nın telefonlarını kitledi.

İKEA'YA RAKİP GELDİ

İlk mağazasını Ümraniye Carrefour’da açan Fransız perakende devi Conforama, İsveçli IKEA’nın en büyük rakibi olarak gösteriliyor. Conforama, Fransa dışında İspanya, Portekiz, Hollanda, İtalya, İsviçre, Hırvatistan ve Lüksemburg’da faaliyet gösteriyor. Toplamda 259 mağazası olan firmanın mağazalarının 203’ü Fransa’da, 23’ü İspanya ve Portekiz’de, 16’sı İtalya’da, 13’ü İsviçre’de, 3’ü Hırvatistan’da, 1 tanesi de Lüksemburg’da bulunuyor. Şirketin 2011 yılı cirosu 3.3 milyar euro. Conforama’nın toplam çalışan sayısı ise 13 bin 200.

Herkesin takdirini kazanmıştı! Bakan Kurum Ahmet'le görüştüÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara'da halı sahada gördüğü çöplere tepki gösteren 8 yaşındaki çevre dostu Ahmet Akif Uslu ve sınıf arkadaşları ile bakanlıkta bir araya geldi. Bakan Kurum, öğrencilere 'Çevre Müfettişi' kartı verip, bisiklet hediye etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber