Getir, Ramazan’ın yıldızlarını açıkladı

Getir, Ramazan’ın yıldızlarını açıkladı. Getir kullanıcıları, gün boyu en çok su, ekmek ve maden suyu sipariş ederken bunları salatalık ve erik izledi. Dondurma, simit, muz, yumurta ve gazlı içeceklerin öne çıktığı siparişler, iftarda 20.10, sahurda ise 01.35’te en yüksek düzeye ulaştı.

Getir, Ramazan’ın yıldızlarını açıkladı

İftar saatlerinde en çok pide siparişi veren semtler Beylikdüzü, Davutpaşa ve Çengelköy oldu. Cihangir ve Şişli’nin popüler siparişi ise salamlı sandviçti. Taze Fırın kategorisinde simit ve poğaça çeşitleri, atıştırmalık kategorisinde ise çikolata ve cips siparişi verildi.

Silifke çileğinin ilk sıralarda yerini aldığı siparişlerde, süt, peynir ve yoğurdun yanı sıra iftar sonrasının en çok gelen siparişlerini ise dondurma ve ay çekirdeği oluşturdu.

Alman turist evde ölü bulunduAntalya’nın Alanya ilçesinde, yerleşik Alman Uwe Szramek (57), vücudu isle kaplı halde evin banyosunda ölü bulundu. Etrafında çok sayıda mangal kömürü bulunan Szramek'in evinde yapılan aramada, 'Benim et çöpe atıyorsunuz en güzel' ve 'Türkiye her şey için teşekkür ederim' yazılı notlar bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber