Hakan Şahin, Liberty Sigorta’da

Hakan Şahin, Liberty Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. ODTÜ İstatistik Bölümü mezunu Şahin, 1990 yılında Aksigorta’da pazarlama uzmanı olarak iş hayatına başladı.

Hakan Şahin, Liberty Sigorta’da

Şahin, Aksigorta’daki görevini sırasıyla reasürans uzmanı, Ankara Bölge Müdür Yardımcısı, Karadeniz Bölge Müdürü, Ankara Bölge Müdürü ve son olarak da Satış, Pazarlama ve Bölgelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak 2005 yılına kadar sürdürdü.
2005-2007 yılları arasında ise tarifeli iç ve dış hat seferlerine başlayan Pegasus Havayolları’nda özel projeler, satış ve pazarlamadan sorumlu olarak çalıştı. 2007 yılı ağustos ayında tekrar sektöre dönen Şahin, 2008 Aralık ayına kadar Güneş Sigorta’da Satış Pazarlama ve Bölgelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.
1 Aralık 2008 tarihinde Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Liberty Sigorta ailesine katılan Hakan Şahin evli ve iki çocuk babası, İngilizce biliyor.

Uyuşturucu kuryesi kadın karnına sardığı 1,5 kilogram eroinle yakalandıErzurum'da karnına sardığı 1 kilo 560 gram eroini Ankara'ya götürmek istediği öne sürülen uyuşturucu kuryesi kadın yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber