HSBC’ye Euromoney dergisinden 3 ödül

Finans dergisi Euromoney’in düzenlendiği “2009 Mükemmellik Ödülleri”nde, HSBC, ‘Dünyanın En Başarılı Global Bankası’ ödülünü aldı.

HSBC’ye Euromoney dergisinden 3 ödül

HSBC’den yapılan açıklamada, Euromoney’in ödüllerinin Londra’da sahiplerini bulduğu hatırlatıldı.
Bu yıl HSBC’nin “Dünyanın En Başarılı Global Bankası” seçildiği belirtilen açıklamada, HSBC’nin aynı zamanda “En İyi Borç Finansmanı” ve “En İyi Global İşlemler Kurumu” alanlarında da lider olarak belirlendiği kaydedildi.
Açıklamada, HSBC Bank’ın, başta Türkiye olmak üzere Meksika, Bermuda, Hong Kong, Portekiz ve Suudi Arabistan’daki faaliyetlerinden ötürü ülke bazında da ödüllere layık görüldüğü, HSBC’nin, İslami finansman kategorisinde de 3 ayrı ödül kazandığı ifade edildi.
HSBC Bank Genel Müdürü Piraye Antika da, HSBC Bank’ın, sağlam sermaye ve likidite altyapısı ile küresel krizde büyümeye devam ettiğini, şirket alımları ve işe alımlara odaklanarak gücüne güç kattığını belirtti.

Artvin’de fuhuş operasyonu: 33 kadın sınırdışı edildiArtvin’in Hopa ilçesinde polis ekiplerinin fuhuşla mücadele kapsamında yaptıkları çalışmada 33 yabancı uyruklu kadın sınırdışı edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber