Hurda Akülerde son sürat dönüşüm

Tekzen, çevreyi hurda akülerin zararlarından korumak için akü toplama hareketi başlattı. Tekzen’in çevre bilinci yaklaşımıyla 8 ay önce başlattığı ‘Hurda Akü Toplama Projesi’ kapsamında bugüne kadar 476 adet hurda akü geri dönüşüme kazandırıldı.

Hurda akülerin çevreye zarar vermeden güvenli bir geri dönüşüm sürecinden geçirilmesi amacıyla toplanan atık aküler www.tekzen.com.tr üzerinden doldurulan kayıt formu doğrultusunda ücretsiz kargo imkânı ile Tekzen tarafından teslim alınıyor ve hurda akünün değeri kadar alışveriş çeki hediye ediliyor.

Geri dönüşüm için uygun bulunan hurda aküler uzmanlar tarafından onaylandıktan sonra alışveriş çeki sms ile gönderiliyor. Alışveriş çeki sadece www.tekzen.com.tr’de yapılacak alışverişlerde geçerli oluyor.

Arayan da var mesaj atan da... İçeriden sızdırmışlar!İstanbul Aksaray’da gözaltına alınan uyuşturucudan kumara, sahte içkiden kaçak konsomatris çalıştırmaya kadar değişik alanlarda faaliyet gösteren suç çetelerine erketelik (gözcülük) yaptığı belirlenen bir şebekeye bilgi sızdırdıkları iddiasıyla, 11 polis hakkında soruşturma başlatıldı. Operasyonel bilgileri erkete şebekesine önceden sızdırdığı iddia edilen 11 polisten 5'i gözaltına alınırken, 5'i ise ifadeye alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber