Geri Dön

İhracatın en iyisi Akbank

Akbank, Euromoney’nin “Dış Ticaretin Finansmanı Müşteri Araştırması”nda “Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Bankası” seçildi. Global olarak 7 bin 319 geçerli oyla sonuçlanan araştırmaya göre Akbank, bu ödüle dış ticaretin finansmanı ve ihracatı desteklemek için geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetleriyle layık görüldü.

İhracatın en iyisi Akbank

Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Türkiye ekonomisinin istikrarlı büyümesinde kritik önemi bulunan döviz girişlerinin ana kaynağı olan ihracatı desteklemeyi öncelikli görevleri arasında benimsediklerini kaydetti. Binbaşgil, ihracatı ekonomik kalkınmanın temel araçlarından biri olarak gördüklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Ülkemizin hak ettiği ihracat atılımını başarmak için desteğimizi sürdürüyoruz. İzlenen başarılı politikalar sonrası ihracatımız 180 milyar doları aşarak rekor tazeledi. Biz de dış ticaretin finansmanına odaklandık. İhracatçılarımızın işlerini kolaylaştırmak için yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle ihtiyaçlarına çözümler sunuyor, dış ticaret yöneticilerimizin verdiği danışmanlık hizmeti ile potansiyel ihracatçıları cesaretlendiriyoruz.”

İhracatın en iyisi Akbank

İstanbul'da TIR yangını! Trafik kilit...İstanbul'da mesai bitimine dakikalar kala TEM bağlantı yolunda yanan TIR trafikte aksamalara sebep oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber