İki ödülü Türkiye’ye çağırdı!

Turkcell Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonlarından biri olan ‘ContactCenterWorld.com’un İngiltere Londra’da gerçekleştirdiği Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölge finallerinde ‘En İyi Self Servis’ ve ‘En İyi Home Agent Yönetimi’ kategorilerinde birinci oldu.

İki ödülü Türkiye’ye çağırdı!

Baştan uca laftan anlayan sesli yanıt sistemi ‘PromiSES’le ‘En İyi Self Servis’, evden çalışma modeliyle de ‘En İyi Home Agent Yönetimi’ ödüllerini alan Turkcell Global Bilgi, böylece kasımda Las Vegas’ta düzenlenecek dünya finallerine katılma hakkını da elde etti.

Yeni ses teknolojisi

Sesli yanıt sistemi PromiSES, ses teknolojileri evrim sürecinin en yeni üyesi olarak kabul ediliyor. Turkcell Global Bilgi Genel Müdür Yardımcısı Funda Seyrek Kantarlı, ‘ContactCenterWorld.com’un düzenlediği EMEA bölge finallerinden çok önemli birinciliklerle Türkiye’ye döndükleri için mutlu olduklarını söyledi. Kantarlı, “Her yıl şirketimizin farklı hizmet alanlarında birincilikle taçlandırıldığı bu önemli yarışmada iki ödül daha kazandık” dedi.

Hatay'da kahreden olayKilis’te foseptik çukuruna düşen buzağıyı kurtarmak için giren 3 kişi metan gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber