“İletişim” ile “Reel Sektör Performans Ödülleri” sahiplerine verildi

Anadolu Aslanları İşadamları Derneğinin (ASKON) Genel Kurulunda, “İletişim” ile “Reel Sektör Performans Ödülleri”, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından sahiplerine verildi.
ASKON 6. Genel Kurulunda “İletişim Ödülleri”ni, “En iyi ekonomi kulisi” dalında Bugün Gazetesinden Perihan Çakıroğlu, “En iyi ekonomi editörü” dalında Zaman Gazetesinden Turhan Bozkurt, “En iyi ekonomi şefi” dalında Yeni Şafak Gazetesinden İbrahim Kahveci, “En iyi ekonomi takibi” dalında Dünya Gazetesinden Volkan Özsoy, “En iyi ekonomi röportajı” dalında Vakit Gazetesinden Mustafa Uzun, “En iyi ekonomi gazeteciliği” dalında Habertürk Gazetesinden Hacer Gemici, “En iyi ekonomi müdürü” dalında Hürriyet Gazetesinden Vahap Munyar, “En iyi ekonomik analiz programı” dalında CNBCE’den Servet Yıldırım, “En iyi ekonomi muhabiri” dalında Star Gazetesinden Hüseyin Özay alırken, “Komisyon özel ödülü” Milliyet Gazetesinden M. Reşat Erol’a verildi.
“Reel Sektör Performans Ödülleri”ne ise Eroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Gezer Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Özalp, Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırım Kurucu Başkanı Sait Erdal Metiner, Leras Tekstil Konfeksiyon’dan M. Zeki Eren, Çolakoğlu Yapı Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkanı Akif Çolak, İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, Pars Koruma ve Güvenlik Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İ. Doğan Salman, Gürle Suni Deri Yönetim Kurulu Başkanı Akif Gürdoğan ve Gübretaş Gübre Fabrikaları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koca layık görüldü. Ödülleri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan verdi.
Bu arada, Genel Kurula, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer, İstanbul Valisi Muammer Güler ve Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da katıldı.

Antalya'da kırmızı alarmMeteoroloji Genel Müdürlüğü'nün Antalya'da 6 ilçe için verdiği 'kırmızı' uyarıdan sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ile Afet ve Acil Durum (AFAD) İl Müdürlüğü'nde tüm izinler iptal edildi. Her iki kurum izinde olan personelini de yarın göreve çağırdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber