İstanbul kahveye doyacak

İstanbul Kahve Festivali başladı. Birbirinden farklı kahve tatlarının yanı sıra kahve eşleşmelerinin de yer alacağı festival, 21-24 Eylül tarihleri arasında İstanbul Küçükçiftlık Park’ta açık kalacak.

İstanbul kahveye doyacak

Dört gün boyunca dünyanın farklı kahve lezzetlerine ve kahve eşleşmelerine yer verilecek Kahve Festivali’nde her damak tadına hitap eden lezzetler olacak. Farklı tatları buluşturan eşleşmeleriyle İstanbul Kahve Festivali’ndeki kahveleri de pikan cevizli lezzetlerle taçlandıran Yeme İçme İşleri, herkese hitap edecek bir öneri sunuyor.

Pek çok firma, Kahve Festivali’nde ürünlerini sergiliyor. Arçelik A.Ş., festivalde kahve severlerle buluşuyor. Telve, özellikle otel, restoran, kafeler ve kahve zincirleri için tasarladığı Telve Pro ve yeni Ankastre Kahve Makinesi’ni tüketicilerin beğenisine sunuyor. Festivalin birinci gününde Arçelik standında bulunan Barista gün boyunca ziyaretçilere kahve ikramında bulundu.

Makineler yarışıyor

Arzum, kahve severleri OKKA’lı bir Türk kahvesi deneyimi yaşamaya davet ediyor. Festivalde kahve severler, Arzum OKKA standında yapılacak olan yarışma ve oyunlarla eğlenceli dakikalar geçirecek. OKKA ailesinin yeni üyesi Minio de sergileniyor. Minio, ideal kıvamlı, bol köpüklü bir kahve lezzeti sunarken tek seferde dört fincana kadar kahve pişiriyor, minimal tasarımı sayesinde kolay taşınarak mutfaklarda fazla yer kaplamıyor. Fakir Hausgeräte de, cezvede kahve pişirme yöntemi esasına göre tasarlanan Türk kahvesi makinesi Fakir Kaave’yi, kahve tutkunlarıyla buluşturuyor.

Metro Toptancı Market’in özel markası Rioba benzersiz kahve çeşitlerini soğuk ve sıcak demleme metotları ile İstanbul Kahve Festivali ziyaretçileriyle buluştururken, Gastronometro şeflerinin hünerli ellerinden çıkan özel lezzetler de ziyaretçilere farklı deneyimler yaşatıyor.

MSB paylaştı! Hain saldırı son anda önlendiTürk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), Barış Pınarı Harekatı bölgesindeki Tel Abyad'da bölücü terör örgütü YPG/PKK tarafından hazırlanan bombalı araç ele geçirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber