İstanbul yok satıyor!

Princess Cruise, Türkiye yapılanmasını yeniledi. 2020 yılından itibaren ana limanlarından biri olarak İstanbul’u belirleyen Princess Cruise, Türkiye’deki tüm satış haklarını Naviosa Seyahat’e devretti. Şirket, Princess Cruise Türkiye olarak ülkede faaliyet gösterecek.

İstanbul yok satıyor!

Princess Cruise Türkiye Temsilcisi ve Naviosa Genel Müdürü Tolgar Bıyıklı, turistlerin İstanbul’a ilgi gösterdiğini söyledi. Halihazırda düzenlenen turların Atina’da bittiğini belirten Bıyıklı, turlara İstanbul eklenince fiyatların iki katına çıktığını ve hemen satıldığını kaydetti.

Atina pas geçilir

Bıyıklı, “İstanbul’daki kruvaziyer limanları açıldığında Atina’yı turlar ya pas geçer ya da bir gün durur. Akdeniz turları da turistler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Kemer’de bir haftalık tatil fiyatına kruvaziyerle 3 ülke 8 şehir gezilebilir” diye konuştu.

Princess Cruise Dünya Satış Başkanı Trey Hickey ise, “Akdeniz’e gelmek isteyen turistler İstanbul ve Türkiye’yi de liman olarak görmek istiyor” dedi.

Yürek yakan detay ortaya çıktıGiresun’da yoğun sağanak yağış Eynesil ilçesinde su baskınları ve taşkınlarına neden oldu. Bir kişi de sele kapılarak hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber