KANADALI LÜKS KAHVE ZİNCİRİYLE İTALYAN BİSTRO TÜRKİYE YOLUNDA

Kanada'ya bağlı adalardan Salt Spring ile aynı adı taşıyan lüks kahve zinciri ile ünlü İtalyan bistro Amerigo Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor

KANADALI LÜKS KAHVE ZİNCİRİYLE İTALYAN BİSTRO TÜRKİYE YOLUNDA

Yabancı markaların Türkiye ilgisi devam ediyor. Kanadalı lüks kahve zinciri Salt Spring Cofee ve ünlü İtalyan bistro Amerigo Türkiye'ye geliyor... Kanada'ya bağlı adalardan Salt Spring ile aynı adı taşıyan kahve zinciri 'taze kavrulmuş organik' kahveleriyle ünlü.
1996 yılında heykeltraş ve ressamlarının toplu halde yaşadığı bu adada kurulan Salt Spring Cofee, yüksek kalitede taze kavrulmuş, organik sertifikalı kahve çeşitleri sunuyor.
Mönüsünde baharatlı, meyveli, karamelli, yaban mersinli, bitter çikolatalı kahve çeşitleri bulunuyor. Ayrıca 3-6 aylık kahve aboneliği de sunan marka, tüketicinin tercih ettiği kahveyi kapısına kadar getiriyor.
Farklı çeşitlerde paketli kahve satışı da gerçekleştiren Salt Spring Cofee'nin ürünleri Kanada genelinde 300'den fazla kafeterya, restoran, market ve özel gıda mağazalarında satışa sunuluyor.

Çevre bilinci
Mickey McLeod ve Robbyn Scott tarafından kurulan Salt Spring Cofee, adil ticaret, çevre duyarlılığı ve sürdürülebilirlik vizyonuyla anılan bir marka...

Boğaz’da mekân arıyor
Amerigo ise ABD'de kurulu bir İtalyan restoranı. Otantik İtalyan makarnaları, el yapımı pizzaları, taze deniz ürünleri ve odun ateşinde pişirilen biftekleriyle ünlü Amerigo'nun da boğazda bir mekan aradığı belirtiliyor.
Mönüsünde glutensiz ürünlere de yer veren Amerigo'nun eylül sonunda Türkiye pazarına gireceği konuşuluyor. Özel organizasyonlar için catering hizmeti de sunan marka, öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra cumartesi ve pazar günleri de brunch veriyor.

Milliyet'te Gündem 6 Aralık 2019.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber