Kent, Kraft’ın kahve ve çikolatasını aldı

Kent Gıda Maddeleri, Kraft Gıda’nın kahve ve çikolata işini devraldı. Kent Gıda’nın, Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan açıklamasına göre, devralma işlemi, KDV hariç 27 milyon 516 bin lira karşılığında gerçekleştirildi

Açıklamada şöyle denildi:
“Kraft Foods Inc’in iştirakleri olan şirketimiz ile Kraft Gıda arasında imzalanan sözleşme gereğince, Kraft Gıda’nın iştigal konusu içinde bulunan kahve ve çikolata satış ve dağıtım işi; satış ve dağıtımla ilgili tüm hak ve yükümlülükleri ile birlikte, yaptırılan değerleme raporuna uygun olarak, 27 milyon 516 bin lira artı KDV bedel karşılığı şirketimizce devralınmıştır.”

Her satırı iğrenç! Babası şikayetçi bile olmadıİzmit'te, saçlarını yolup, saatlerce kendisini banyoya kilitleyen, intihara teşebbüs eden E.A.'ya (14), 4 yaşından beri cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan amcası F.A.'nın yargılanmasına başlandı. E.A.'nın babası, mahkemede kardeşinden şikayetçi olmadığını belirtirken, anne F.A. ise eşinin ailesinin olayı kapatmak için çabaladığını ve şikayetçi olduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber