Liberty, acentelerinin yanında

Liberty Sigorta yönetimi, Acente İcra Konseyi Üyeleriyle bir araya geldi

Liberty, acentelerinin yanında

 1. Acente İcra Konseyi toplantısında krizin sigorta sektörüne etkileri, Liberty Sigorta’daki yeni yapılanma ve projeler değerlendirildi ve konsey üyeleriyle birlikte şirketin 2009 yılı yol haritası çizildi.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Genel Müdür Daniel Lucesoli, acentelere yeni yönetim ekibini tanıttı. Lucesoli’nin ardından Satış Genel Müdür Yardımcısı Hakan Şahin, sigorta sektöründeki son gelişmeler ve Liberty Sigorta’nın sektör içindeki konumunu değerlendirdi.
Liberty Sigorta Teknik Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Arışan, 2009 yılında şirketin daha yüksek reasürans kapasitesine sahip olduğunu söyledi. Arışan “Tercih edilen risklerde daha rekabetçi fiyatlama olanağına sahibiz” dedi. Arışan, şirketin pazara sunduğu ve sunacağı ürünler ve yenilikler konusunda acentelere bilgi verdi.

Korku dolu anlar! 2 çocuğuyla yola savrulduAntalya'nın Alanya ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attı. Kazada otomobili kullanan anne ve 2 çocuğu ile yanlarında bulunan 1 kişi, yola savrularak, yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber