Liberty’den hizmet kalitesine yatırım

Liberty Sigorta’nın insana inanan bir şirket olduğunu belirten Liberty Sigorta yönetimi, yapılacak ilk ve en önemli aksiyonlarının insan kaynağına yatırımı performansa dönüştürmek olduğunu açıkladı.

Liberty yönetimi, hizmet kalitesini geliştirmek amacı ve gayretiyle insan kaynaklarına önemli yatırımlar gerçekleştirdiğini belirtti. Yönetim şu değerlendirmeyi yaptı: 

İK’ya yatırım
Biz insana inanan bir şirket olarak kendi koşullarımız ve gereksinimlerimiz çerçevesinde ve olanaklarımız ölçüsünde; en iyi çalışanları çekmek, elde tutmak, geliştirmek ve sürekli olarak performanslarını artırmak için yoğun çaba harcıyor, insan kaynağına yatırım yapıyoruz.
İnsan Kaynakları (İK) stratejimiz, ‘Çalışana ve organizasyona gerçekten katma değer sağlamalı, çalışanlarımızı doğru yönde geliştirebilmeli, eğitim - gelişim programlarımızı performansa dönüştürebilmeli ve performans artışı sağlamalı’ ilkesi üzerine kurulu.

Binaları tırtıllar bastıKocaeli'nin Körfez ilçesindeki bir sitede binaların duvarları tırtıllarla kaplandı. Site yöneticisi Tayfun Balıkçı, zamanında ilaçlama yapılmadığı için tırtılların çoğaldığını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber