Liberty ile ‘Güvenli Yaşam’ dönemi

Liberty Sigorta, güvenli yaşam kültürünün ve bilincinin Türkiye’de oluşturulması amacına katkıda bulunmak için sürdüreceği çalışmalarının ilk adımını, AKUT ve Tiyatrokare katkılarıyla hayata geçen “Birimiz Hepimiz, Hepimiz AKUT” isimli çocuk müzikalinin ana sponsoru olarak attı

Liberty Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin, hedeflerinin, çocuk ve gençlerden başlayarak herkesin güvenli yaşam konusunda daha bilinçli olması için öğrenilmesi ve uygulanması gereken konuları, gerçekleştirecekleri çalışmalarla vurgulamak olduğunu aktardı.
Yergin, “Güvenli Yaşam’ kültürünün, çocuklardan başlayarak yeşerebileceğine inandıkları için AKUT ve Tiyatrokare’nin hayata geçirdiği “Birimiz Hepimiz, Hepimiz AKUT” isimli çocuk müzikalinin ana sponsoru olduklarını ifade etti. Özellikle kaza ya da afet durumlarında “olmadan önce” vurgusunun altını çizen Yergin şöyle dedi:
“Biz, ev, trafik ve iş kazalarının nedenlerini ortadan kaldırarak sakatlığa sebep olan yaralanmaları ve ölümleri önlemeyi amaçlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki kaza anında ve sonrasında zaten insanımızın yanında olmalıyız, sigortacı olarak bu bizim işimiz. Ama önemli olan, olaylar olmadan önce, toplumsal bilinçlenmenin sağlanabilmesi.”

Eminönü’nde yollar göle döndüİstanbul'da öğle saatlerinde başlayan yoğun sağanak yağış nedeniyle yollar göle dönerken, araçlar mahsur kaldı. Tarihi Kapalıçarşı ve Eminönü Altgeçit Çarşısı'nı su bastı. Fatih ve Eminönü'nde metrekareye 113 kg yağış düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber