Geri Dön

Mağazacılar gününü kutladı

Koton, 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü Renkli etkinliklerle kutladı. Koton’un İstanbul Cevahir AVM’de bulunan mağazasında gerçekleştirilen bir etkinlikle Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz ve Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz mağaza çalışanlarıyla bir araya geldi.

Mağazacılar gününü kutladı

Tüm Koton mağazalarından bugüne özel çekilerek gönderilen özel videolar da etkinlikte gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu. Çalışanlar müşterileri ‘Mağazacılar Günü’ne özel hazırlanmış logolu siyah t-shirtlerle karşıladı.

Gülden Yılmaz, “Bu günü yılın her günü müşterilerimizin memnuniyeti için çaba gösteren mağaza çalışanlarımızla kutluyoruz. Mağazacılık hiç tanımadığımız insanların hayatına tarz ve güzellik katmak, en doğru ürünle yanlarında olmak demek. Kendine has zorlukları olan sektörde işini tutkuyla yapan çalışanlarımıza içtenlikle teşekkür ediyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hafter'e tepki: Ateşkes ya da barış diye bir derdi yokCumhurbaşkanı Erdoğan, Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow ile ortak basın açıklaması yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "FETÖ'nün faaliyetlerini ilk durduran ülke Gambiya'dır. Gambiya'nın bu kararlı adımı diğer Afrika ülkelerine FETÖ ile mücadele konusunda örnek oldu. Biz de Gambiyalı evlatlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamasına müsaade etmedik." ifadelerini kullandı. Libya ile ilgili de açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan ," Hafter'in ateşkes diye bir derdi yok, barış diye bir derdi yok. "dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber