Maslak 1453 dükkânları 26 Haziran’da satışta

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO, yaşamın başladığı, ticaretin merkezinde yer alan Maslak 1453 projesindeki cadde, meydan ve açık hava dükkanlarını satışa sunuyor. Açık artırma usulüyle 26 Haziran’da ihalesi yapılacak dükkanların büyük yatırım fırsatı sağlaması öngörülüyor.

Maslak 1453 dükkânları 26 Haziran’da satışta

Emlak Konut tarafından 26 Haziran Çarşamba saat 11.00’de gerçekleşecek açık artırma için son başvuru tarihi 25 Haziran Salı. Satışa sunulacak toplamda 81 cadde, meydan ve açık hava dükkanı; otel, yurt, üniversiteler ve iş merkezleriyle iç içe olan konumu, günlük 30 binden fazla kişi sirkülasyonu ve avantajlı koşullarıyla yatırımcılarıyla buluşacak.

Maslak 1453’te dükkanlar ister kiracılı, ister ticarete hazır şekilde satışa sunulacak. Kiracısız dükkanlar için iki yıl boyunca yıllık yüzde 6 kira garantisi verilecek. 7 yıldan başlayan sürelerle geri kazanım sağlayan dükkanlar 60 ay vade ve yüzde 8 KDV kolaylığı ile satılacak.

8 saatte 3 ev, 9 ahır kül oldu!Erzurum’un Tortum ilçesinde çıkan yangın 8 saat sonra kontrol altına alınırken, yangında 3 ev, 9 ahır kullanılamaz hale geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber