‘Mayo’lu Mandarin!

Mandarin Oriental Bodrum, dünyanın en saygın sağlık kuruluşlarından Mayo Clinic ile bir ilke imza atarak Mayo Clinic Sağlıklı Yaşam Programı’nı hayata geçiriyor. Klinik, bu özel programı dünyada ilk kez Mandarin Oriental Bodrum ile gerçekleştiriyor.

Sağlıklı ve bütünsel yaşam tarzına odaklı Mayo Clinic Sağlıklı Yaşam Programı, Mayo Clinic’in araştırma bazlı tıbbi uzmanlığını, otelin ödüllü spa’sı The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’da özel uygulama ve terapilerle biraraya getirecek. 2016’nın ocak ayında başlayacak sağlıklı yaşam programı, bir günlük değerlendirmelerden, beş günlük paketlere dek çeşitli deneyim seçenekleri ve isteğe bağlı hizmetler sunacak.

8 Ocak’ta başlayıp 30 Nisan’a kadar devam edecek olan Mayo Clinic ile Mandarin Oriental Bodrum’da Sağlıklı Yaşam Programı’nın kişi başı fiyatı 950 euro’dan başlıyor.

İzmit’te fuhuş baskını! Kıskıvrak yakalandılarİzmit’te, bir evde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine polis ekiplerince operasyon düzenlendi. Operasyonda fuhşa aracılık ettiği iddia edilen M.S. (31) ve sevgilisi H.A. (47) ile fuhşa zorlandıkları iddia edilen Azerbaycan uyruklu 2 kadın gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber