Geri Dön

Murat Ülker, DEİK yönetimine girdi

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Genel Kurulunda yeni yönetim kurulu belirlendi

Murat Ülker, DEİK yönetimine girdi

Yeni yönetim kuruluna Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) kontenjanından Murat Ülker, Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) kontenjanından Tayfun Bayazıt, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) kontenjanından Ömer Cihad Vardan ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) kontenjanından Ahmet Akbalık girdi.
Yönetim kurulundaki diğer isimler Rifat Hisarcıklıoğlu, Rona Yırcalı, Başaran Ulusoy, Erdan Eren, Korhan Kurdoğlu, Mehmet Habbab, Selim Egeli, Tuğrul Erkin, Zeynel Abidin Erdem, Zeynep Bodur Okyay, Ayhan Zeytinoğlu, Bendevi Palandöken, Cem Kozlu, Halim Mete, Hasan Ali Kilci, Hüseyin Özdilek, İbrahim Çağlar, Mustafa Boydak, Şaban Baş, Şerafettin Aşut, Ferit Şahenk ve Ufuk Yılmaz oldu.
Bir önceki yönetim kurulunun üyeleri olan Gülsüm Azeri, Hasan Bengü, Ali Rıza Arslan ve Hasan Çolakoğlu ise yeni yönetimde yer almadı.

3 yeni isim daha var
Tayfun Bayazıt
Ömer Cihad Vardan
Ahmet Akbalık

Gaziantep'te feci kazaGaziantep'in Nurdağı ilçesinde, önünde ilerleyen TIR'a yandan çarpan otomobildeki Suriyeli sürücü Muhammed Elcuneyd (39) ve oğlu Hüsam Elcuneyd (3), hayatını kaybederken eşi ve 2 çocuğu yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber