Nef’in ticarileri açık artırma ile satılacak

Emlak yatırımı yapmak isteyenler için yeni bir satış yöntemi oluşturan Nef, İstanbul’un çeşitli bölgelerindeki 141 adet ticari gayrimenkulü, açık artırma ile satışa çıkarıyor.

Nef’in ticarileri açık artırma ile satılacak

Ataköy, Bahçelievler, Levent, Topkapı, Basın Ekspres, Sancaktepe, Kağıthane, Merter, Kemerburgaz gibi merkezi lokasyonlarda yer alan Nef projelerindeki mağaza ve ofislerin dahil olacağı açık artırma, 21 Aralık Perşembe günü saat 13:00’te Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

TURYAP tarafından düzenlenen ve ticari gayrimenkul danışmanlığını JLL’in üstlendiği açık artırmaya, www.turyap.com.tr adresinden online olarak katılınabildiği gibi; 13 ilden de canlı yayınla katılım sağlanabiliyor.

Kira destekli

290 bin lira ile 10 milyon lira arasında değişen fiyatlarla açık artırmaya çıkacak tapulu ofis ve mağazalar ile aynı zamanda hazır kiracılı veya hemen kiralamaya hazır durumda olan ticariler de açık artırmada olacak. Nef ayrıca, açık artırma kapsamında satılacak ticari gayrimenkullere 2023’e kadar garantili kira desteği sağlıyor. Nef, açık artırma ile satılacak tüm gayrimenkuller için ilk defa bir açık artırmada vadeli ödeme planı uyguluyor. Nef projelerindeki mağaza ve ofisler, peşin ödemede fiyat avantajı yanı sıra, yüzde 10’dan başlayan peşinatlar ve 36 aya varan vadeli ödeme planlarıyla yatırımcılarla buluşacak.

Pencereden atlayan kadını yakalamak isterken...Zeytinburnu'nda psikolojik sorunları olduğu belirtilen 32 yaşındaki Fulya B., pencereden atladı. Esnaf İbrahim Türkeli düşen kadını havada yakalamak isterken ağır yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber