Otolara lüks makyaj

Otolara lüks makyaj

Otolara lüks makyajVan ve panel van araçları, bin ile 5 bin euro arasında değişen harcamayla adeta limuzine çeviren Hüroğlu Otomotiv, sanat, iş ve bürokrat çevrelerinden yoğun talep alıyor.
İç ve dış dizaynı yapılan araçlar VIP yolculuk imkânı sunabilecek düzeye getiriliyor.
Mobil ofis ve turizm amaçlı kullanılan araçlarda ise buzdolabı, kahve makinası, video, anfi, mikrofon, su ısıtıcı, GSM araç kiti, müzik sistemleri, 12V LCD ekran TV, 12V video CD, CD player, inverther ve mobil faks gibi ekstra ürünlerle, ışıklı makyaj aynası ve elbise askılığına kadar marjinal ihtiyaçlar dahi temin edilebiliyor.

Ünlü müşteriler
Hüroğlu Otomotiv Pulman Dizaynı Genel Müdürü Mustafa Hüroğlu, Derya Tuna, Mert Çiller ve Fatih Erkoç’un da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlünün müşterileri arasında bulunduğunu belirtti. Hüroğlu, Bursa ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Ankara Ticaret Odası’na da (ATO) mobil ofis ortamı içeren dizaynlar ürettiklerini kaydetti.
Hüroğlu, Sabancı ailesinin Mercedes Vito marka aracına tekerlekli sandalye için asansör işlevi gören elektrikli "lift" montajı yaptıklarını da söyledi.


Otomobil kaynar su çukuruna düştüRusya'da kaynar su çukuruna düşen otomobildeki 2 kişi olay yerinde hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber