Perakendeye yeni tasarım

Migros’un desteğiyle Koç Üniversitesi’nde perakende sektörünün ihtiyaç ve dinamiklerinin geliştirilmesi amacıyla kurulan KÜMPEM (Koç Üniversitesi-Migros Perakende Eğitim Merkezi) bu yıl 8.sini düzenlediği Perakende Konferansında dünyadan ve Türkiye’den önemli isimlere ev sahipliği yaptı.

Perakendeye yeni tasarım

Perakendeyi yeniden tasarlarken dijitalleşme, çoklu kanal kullanımı, çalışanların geleceğe katkısı, market marka ürünlerin sektöre kazandırdıkları konularında değerlendirmelerde bulunuldu.

Migros Ticaret A.Ş. İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Demir Aytaç, perakendede dönüşümün merkezinde kalifiye ve inovatif düşünebilen işgücünün yattığını vurguladı.

Microsoft Emea Perakende Direktörü Ramy Fares, “İnsanlar artık otomobillerini bile online almaya başladı. Perakendede başarı için dijital dünya ile fiziksel dünya arasında bağ kurmak gerekiyor” dedi.

Afyonkarahisar'daki yılkı atları doğal ortamında görüntülendiŞuhut’un Kumalar Dağı’nda bir anda ortaya çıkan yüzlerce yılkı atı doğa fotoğrafçısı Hakan Yılmaz tarafından görüntülendi. Yılmaz, “Gördüğüm manzara beni büyüledi, doğa tutkunları bu şehri mutlaka keşfetmeli” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber