Pronet’e ödül

Pronet, çağrı merkezi alanında Contact Center World Awards’tan büyük ödülle döndü.

Pronet’e ödül

Bu yıl 11. kez düzenlenen, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’dan birçok şirketin katıldığı yarışmada Pronet, ‘En İyi Müşteri Deneyimi’ kategorisinde EMEA Bölgesi birincisi oldu. Bu ödülle Pronet, kasım ayında Las Vegas’ta düzenlenecek dünya finallerinde yarışma hakkını da elde etti.

Pronet Alarm Haber Alma Merkezi, yılda toplam 2 milyon sinyal alıyor, 1 milyon çağrı karşılıyor ve 6 milyon dış arama yapıyor. İnsana ve teknolojiye yatırım yapan Pronet, bunun bir sonucu olarak alarm sonrası aboneyi ortalama 10 saniyelik arama hızıyla hizmet veriyor. Pronet Müşteri Deneyiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Olgun Kükrer, “Gelişen teknolojileri yakından takip ederek her zaman bunu altyapı ve hizmetlerimize yansıtıyoruz” dedi.

Evin duvarına çarptı “özür dilerim” dedikten sonra kaçtı!Avcılar’da park halindeki aracını yola çıkarmak isteyen kadın sürücü, ayağı gaz pedalına takılı kalınca evin duvarına çarptı. Dışarıya çıkan ev sahibine “özür dilerim” diyen sürücü, olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Yaşanan ilginç anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber