PTT’den ‘baba’ kampanya

PTT, Ramazan Bayramı ve Babalar Gününe özel kargo kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında 28 Mayıs - 14 Haziran tarihleri arasında yurtiçi varışlı APS kurye ve posta kargosuna yüzde 30 indirim uygulanacak.

PTT’den ‘baba’ kampanya

PTT ayrıca, Ramazan Bayramı ve Babalar Günü münasebetiyle vatandaşların tebrik kartı gönderme alışkanlığının hatırlatılması ve yaygınlaştırılmasını teminen ülke genelinde posta ücretlerini kapsayan bir kampanya düzenledi. Kampanya için tasarlanan çeşitli görsellerden basılan tebrik kartları PTT hizmet noktalarından müşterilere ücretsiz verilirken, yurtiçi APS Kurye ve posta gönderileri üzerinde kullanılmak üzere etiket basımı yapılacak.

Babalar Günü’nden önceki 5 iş gününde (10 Haziran - 14 Haziran) PTT Başmüdürlüklerine başvuran baba ve çocukların fotoğrafları çekilerek kişisel pulları hizmet bedeli alınmadan eslim edilecek.

3 ilde PKK'ya karşı 'Kıran' operasyonu!Hakkari, Şırnak ve Van'da terör örgütüne yönelik jandarma, emniyet birimleri ve güvenlik korucularının katılımıyla "Kıran Operasyonu" başlatıldı.İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Hakkari'de 15, Şırnak'ta 12 ve Van'da 16 olmak üzere 43 mağara ve sığınağın imha edildiği bildirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber