Ramazan tarifesiyle aile bütçesine katkı

Vodafone, Ramazan kampanyası başlattı. ‘Dijital Bereket Paketi’ konseptiyle hayata geçirilen kampanya kapsamında Vodafone’a gelen abonelere seçtikleri tarifelere ek olarak ücretsiz alabilecekleri, iletişim ve iletişim dışı faydalardan oluşan 3 ay geçerli kapsamlı bir paket sunuluyor. Abonelerin ‘Vodafone Yanımda’ uygulamasına girerek faydalanabileceği ‘Dijital Bereket Paketi’ ile ailelerin bütçesine 70 milyon TL’lik katkı sağlanması hedefleniyor.

Ramazan tarifesiyle aile bütçesine katkı

‘Dijital Bereket Paketi’ ile abonelere tüm A101 mağazalarında geçerli 50 TL’ye varan hediye çekinin yanı sıra 6 GB’a varan hediye internet ve her yöne 3000 dakikaya varan konuşma hakkı da veriliyor. Ayrıca, her gün SMS ile günün menüsü, yemek tarifleri ve iftar-imsak saatlerinden oluşan zengin içerikli ücretsiz Ramazan Servisi sunuluyor. Vodafone, yeni Ramazan kampanyasıyla ailelerin bütçelerine 70 milyon TL’lik katkı sağlamayı hedefliyor.

Avantajlı teklifler

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, abonelerin hayatını kolaylaştıran ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklandıklarını söyledi. Ramazan ayında abonelerimizin artan iletişim ihtiyaçlarını en uygun ve avantajlı tekliflerle karşılarken mutfak harcamalarını da azaltmak amacıyla kampanya düzenlediklerini belirten Aksoy, “Ramazan demek, bereket demek. Bu bereketli ayda biz de Vodafone’a gelen abonelerimize özel geliştirdiğimiz avantajlı tekliflerle tüketicilerin hem hatlarına hem de evlerine bereket getirecek bir kampanya tasarladık.

‘Türkiye’nin ilk Dijital Bereket Paketi’ konseptiyle kurguladığımız kampanyamızla Vodafone’a gelen abonelerimize seçtikleri tarifelere ek olarak ücretsiz alabilecekleri, iletişim ve iletişim dışı faydalardan oluşan kapsamlı bir paket sunuyoruz. Bu kampanyayla ailelerin bütçesine 70 milyon TL’lik katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu Ramazan ayında da abonelerimize Vodafone’un kolaylıklar dünyasını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Halkımıza keyifli ve bol muhabbetli bir Ramazan ayı diliyoruz” dedi.

Dijital Bereket

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, Vodafone mağazalarına gelip Faturalı Akıl Küpü, Vodafone Red, Vodafone FreeZone ya da Faturasız Konuştuğunca İnternet tarifelerinden birini seçebiliyor. Aboneler Vodafone’a hatlarının taşınma işlemi gerçekleşir gerçekleşmez ya da yeni hatları açıldığında ‘Vodafone Yanımda’ uygulamasından ‘Dijital Bereket Paketi’ne sahip olabiliyor. Vodafone’un Ramazan kampanyası kapsamında sunulan hediye çekleri, 6.700 mağazasıyla A101’de kullanılabiliyor.

Buzdolabındaki yılan korkuttuMalatya'da, bir evin buzdolabına giren yılan, paniğe neden oldu. Yılan, itfaiye ekipleri tarafından yakalanarak, doğaya salındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber