Şehit aileleri ve gazilere destek

Turkcell, 15 Temmuz’dan geçerli olmak üzere tüm şehit eş ve çocukları ile gazilerin iki aylık tarife ücretini karşılayacak.

Şehit aileleri ve gazilere destek

Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, 15 Temmuz hain darbe girişiminin üçüncü yılında, demokrasi mücadelesi veren kahramanları bir kez daha hatırlayarak, Türkiye’ye gönülden bağlılığını gösteren Turkcell, bugüne kadar ülkesi için canını veren şehitlerin yakınları ve gaziler için yeni bir destek kampanyası başlattı.

Turkcell’li olan tüm şehit eş ve çocukları ile gazilerin 15 Temmuz’dan itibaren 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kapsayacak şekilde iki aylık tarife ücretini Turkcell karşılayacak. Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, şirket olarak her zaman şehit yakınlarının ve gazilerin yanında olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

Acil Durum Paketi

“Tarihimizin en büyük ihanet hareketinin yaşandığı 15 Temmuz 2016 gecesinde en hızlı hareket eden şirketlerden birisi olarak ülkemize, demokrasiye ve birbirimize bağlılığımızı açıkça ortaya koymuştuk. Ülkesine ve demokrasisine sahip çıkan halkımızın birbirleriyle haberleşmesi için ‘Acil Durum Paketi’ hazırlamıştık. Aradan geçen sürede Türkiye’nin Turkcell’i olarak, ülkemize her alanda değer katmak ve insanımıza layık olduğu hizmeti sunmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük. Ülkemiz için can veren tüm kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle bir kez daha anıyoruz.”

Şehit aileleri ve gazilere destek

Ücretsiz Wi-Fi

Turkcell, Sosyal Destek Kampanyası ile de şehit eş ve çocuklarının, gazilerin yanında duruyor. Faturalı tarifelerde % 25 indirim ve faturasız tarifelerde % 25 daha fazla kullanım sağlıyor. İndirimler için ilgili durumları gösteren rapor veya kimlik yeterli oluyor.

Turkcell ayrıca Demokrasi ve Şehitleri Anma programlarına katılacak vatandaşlarla dayanışma amacıyla, pek çok ildeki etkinlik alanlarında ücretsiz Wi-Fi sağlıyor. 16 Temmuz 2019 sabahına kadar sunulacak hizmet için Turkcell Wi-Fi’ye bağlanmak yeterli olacak.

Genelev önünde vurdu!Adana'da Ramazan Ç., eski sevgilisi Gül G. ve yanındaki Nebil A.'yı çalıştığı genelev önünde tabancayla ayaklarından yaraladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber