Şekerbank’ın genel müdürü Erdem oldu

Şekerbank Genel Müdürlüğü görevine Erdal Erdem getirildi. 1 Nisan 2019’den itibaren Genel Müdür Vekili olarak görev yapan Erdem, Şekerbank Genel Müdürlüğü görevine, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun onayı kaydıyla Şekerbank Yönetim Kurulu kararı doğrultusunda asaleten atandı.

Şekerbank’ın genel müdürü Erdem oldu

Bankacılık sektöründeki 25 yıllık kariyerinde birçok üst düzey görev yürüten Erdem, kariyerine 1995 yılında Family Finans’ta başladı. Erdem, 2014 yılına kadar yürüttüğü Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Üyesi ve Kredi Komitesi Üyesi, Ziraat Finansal Kiralama Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Ziraat Bankası Moskova CJSC Yönetim Kurulu Üyesi görevlerinin ardından Mart 2014’te Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

2017’ye kadar aynı zamanda Halk Faktoring Yönetim Kurulu Başkanı ve Halkbank Belgrad Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev yapan Erdem, Kasım 2017’de Şekerbank Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Şekerbank’ın stratejik odağında bulunan esnaf, mikro, işletme ve KOBİ iş kollarının yönetiminden sorumlu olan ve aynı zamanda Şeker Faktoring Yönetim Kurulu üyeliği görevini de yürüten Erdem, 1 Nisan itibariyle Şekerbank Genel Müdür Vekili olarak atanmıştı.

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber