Şirket Haberleri

Şirket Haberleri

       HEWLETT Packard ticari müşterilerini hedefleyen HP OmniBook notebook PC ailesinin 3 yeni üyesini tanıttı. HP OmniBook 4100, 3100 ve 2100 notebook PC'ler kaliteli ve zengin özelliklere sahip taşınabilir birer çözüm teşkil ediyor

       TÜRKİYE'de 35 satış merkezi bulunan Dexter Shop'larda indirim başladı. Dexter Shop'larda ayakkabıdan t - shirt'e bütün giysilerde indirim başlarken, No Name ve Samsonite ayakkabılarda da yüzde 40'a varan inidirim yapılacak.

       KOÇ Topluluğu şirketlerinden Garanti Koza İnşaat tarafından Ordu'nun Mesudiye ilçesinde inşaa edilecek olan Topçam Barajı'nın temeli 18 Temmuz'da Başbakan Mesut Yılmaz tarafından atılacak. Törene Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Cumhur Ersümer, Ordu Valisi Kemal Yazıcıoğlu ve DSİ Genel Müdürü Prof.Dr. Doğan Altınbilek de katılacak.

       ECZACIBAŞI - Girişim pazarlama A.Ş, Adana ve çevresinde meydana gelen depremde hasar gören üç köye gıda yardımı yaptı. 180 evin yıkıldığı Kılıçlı, 80 evin yıkıldığı Abdioğlu ve 60 evin yıklıdığı Camili köyüne toplam 400 paket gıda yardımı yapıldı.

       SABANCI Holding'in ortaklarında Yazaki şirketinin Japonya'daki en başarılı 120 bayisi Türkiye'ye geldi. Bayilerinin Türkiye'de toplanacağını öğrenen Japonya'daki Yazaki fabrikasının işçileri, Adana'daki depremzedeler için kendi aralarında topladıkları 1 milyon Yen'lik yardım çekini bu vesile ile Türkiye'ye gönderdi.

       İTALYAN stili pizzaları, tatlıları ve kahve çeşitlerini, İtalyan şarafları eşliğinde sunan PizzaExpress, Türkiye'deki ilk halkası İstanbul 1.Levent'te hizmete girdi. İlki 1965 yılında Londra Soho'da açılan PizzaExpress'in sadece İngiltere'de dekorasyonu birbirinden farklı 170'i aşkın restaurantı bulunuyor.

       INTEL Corporation, ikinci çeyrek dönem mali sonuçlarını açıkladı. Buna göre, şirketin ikinci dönemdeki geliri 5.9 milyar dolar olurken, hisse başına düşen kazanç ise 0.66 dolar olarak gerçekleşti.


'Ailesi adına' çiçek bırakıldıÖlü bulunan eski İngiliz istihbarat subayı James Gustaf Edward Le Mesurier'in evinin önüne gelen çalışma arkadaşı Le Mesurier'in ailesi adına ofisin kapısına gül yapraklarıyla birlikte çiçek bıraktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber