Geri Dön

Six Senses Hotels Boğaz’da açılıyor

Six Senses Hotels Resorts SPA, Sarıyer’deki 19. yüzyıldan kalan Kocataş Yalısı ve Sait Paşa Yalısı’nda açılıyor. Kasımda hizmet vermeye başlayacak olan otelde, 45 oda, toplantı salonları, sağlık kulübü, 4 restoran ve butik yer alıyor.

Six Senses Hotels Boğaz’da açılıyor

Alfardan Group Başkanı ve CEO’su Omar Alfardan, “Türkiye’nin bölgede artan popülaritesi göz önünde bulundurulursa son derece stratejik ve yerinde bir işbirliğine imza attık. Otelimiz, şehrin tarihine ve kültürel mirasına bir hediye olmakla birlikte eşsiz mimari tasarımı ve en son teknolojiyle donatılmış tesisi ile konukseverlik alanındaki sıra dışı yaklaşımımızı temsil etmektedir” dedi.

Six Senses Hotels Resort and Spas CEO’su Neil Jacobs, “Açık hava restoranları ve geniş bahçe alanları ile ideal bir konumda bulunan tesis, İstanbul’daki bir otel için gerçekten en iyi nokta olma özelliğini taşıyor. İstanbullulara ve İstanbul’u keşfetmek isteyenlere hitap edeceğimize inanıyorum” dedi.

Herkesin takdirini kazanmıştı! Bakan Kurum Ahmet'le görüştüÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara'da halı sahada gördüğü çöplere tepki gösteren 8 yaşındaki çevre dostu Ahmet Akif Uslu ve sınıf arkadaşları ile bakanlıkta bir araya geldi. Bakan Kurum, öğrencilere 'Çevre Müfettişi' kartı verip, bisiklet hediye etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber