Teknoloji dünyası buluşacak

Microsoft Teknoloji Zirvesi, bu yıl 6’ncı kez gerçekleşecek. Yarın kapılarını açacak olan zirve, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Teknolojinin geleceğine ve geleceğin teknolojilerine her yıl ayna tutan Microsoft Teknoloji Zirvesi’nde, bu yıl da dünyadan ve Türkiye’den konuşmacıları, iş ortakları, çözüm geliştiricileri bir araya getirecek.

Zirvede katılımcılar uzmanların gözünden dijital dönüşüm, siber güvenlik, yeni nesil teknolojiler ve sektörel çözümlerle ilgili yeni gelişmeleri dinleyecek. Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi aracılığıyla da bu teknolojileri deneyimleyecek. Açılış konuşmasını Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu’nun yapacağı zirvedeki CEO panelinde, Garanti Bankası CEO’su Ali Fuat Erbil, TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Dr. Eng. M. Sani Şener, Ford Otosan CEO’su Haydar Yenigün yer alacak.

Yanlışlıkla" iki günlüğüne "ünlü" olduAlmanya'da yaşayan ve amatör rap müziği yapan Denizlili gurbetçi Yunus Emre Nalcı'nın internetteki bir müzik platformuna yüklediği şarkı yanlışlıkla ünlü ABD'li bir rap şarkıcısının hesabına yüklenince iki günlüğüne "fenomen" oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber