Teknosa Preo ile mutfağa giriyor

Teknosa’nın kendi markası Preo, My Cook serisi ile mutfaklardaki yerini alıyor. Preo My Cook çay makineleri, elektrikli cezveler, tost makineleri ve el blenderları, farklı renk seçenekleriyle müşterilerinin beğenisine sunacak.

Teknosa Preo ile mutfağa giriyor

Preo My Cook’ta, ihtiyaca göre 2.4 L hazne, 1.2 L demlik kapasitesine sahip PTM02 DELUX veya 1.7 L su ısıtıcısı, 1 L cam demlik hazne kapasitesine sahip PTM01 çay makineleri bulunuyor. 5 kademeli ısı ayarı ve 6 adet tost ekmeği alabilen geniş granit plakalı tost makinelerinin yanı sıra elektrikli cezvelerde ise tek seferde 5 fincan kahve alabilen hazne bulunuyor. Cezve, kablosuz kullanım olanağı da sağlıyor.

Paslanmaz çelik mikser ve blender, aynı zamanda 0.8 litre işlem haznesi bulunan blender setinin kırmızı, siyah ve beyaz renk seçenekleri sunuluyor.

Preo markasıyla kişisel bakım ürün gamını da zenginleştirmeye devam eden şirketi erkek bakım setinin yanı sıra normal ve seyahat tipi saç kurutma makinelerini de tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor.

Çatıda havalandırma boşluğu açıp kenevir yetiştirmişManisa’nın Salihli ilçesine bağlı Tekelioğlu Mahallesinde düzenlenen operasyonda 87 kök kenevir ve 100 gram esrar maddesi ele geçirildi. Çatıdan havalandırma boşluğu açılarak kenevirlerin yetiştirildiği yer ise jandarma ekiplerini şaşırttı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber