THY’de unutulan eşyalar satışta

THY Dış Hatlar Terminali’nde unutulan eşyalar Avcılar’da bulunan bir işyerinde satışa çıkartıldı.

THY’de unutulan eşyalar satışta

THY Dış Hatlar Terminali’nde unutulan eşyalar Avcılar’da bulunan bir işyerinde satışa çıkartıldı. Piyasa’nın yarı fiyatına satışa çıkarılan ürünlerde elektronik eşyadan çim biçme makinesi ve yüz yıllık tabloya kadar birçok ürün bulunuyor.

THY Dış Hatlar Terminali’nde unutulana eşyalar Avcılar Marmara Caddesi Çağatay İş Merkezi’nde bulunan bir işyerinde satışa çıkarıldı. Piyasanın üçte bir fiyatına satışa çıkarılan ürünler arasında elektronik eşyalar, çim biçme makineleri ve neredeyse antika sayılabilecek yüzyıllık bir tablo da bulunuyor. Fiyatların ucuz olduğunu duyan vatandaşlar ise mağazaya akın ediyor.
İşyeri sahibi Alican Korkmaz, piyasanın altında fiyatlarla ürünler sattıklarını belirterek, “Piyasa’da çok ucuz olması insanlara çok cazip geliyor. İnsanlar bizi tercih ediyor. Biz de bu hizmeti yapmaktan dolayı çok memnunuz” dedi.
Fotoğraf makinesi alan bir vatandaş ise makineyi elektronik marketteki fiyatın çok altında olduğu için kaçırmayacağını söyledi.

FETÖ şüphelisi, kaçaklara organizatörlük yaparken yakalandıEdirne'nin Keşan ilçesinde, 'dur' ihtarına uymayan 4 araç sürücüsü, yaşanan kovalamacanın ardından polis ekiplerince durduruldu. Araçlarda yapılan aramada yasa dışı yollarla Yunanistan'a geçmeye çalışan 14 kaçak göçmen yakalanırken, organizatör olduğu belirlenen ve gözaltına alınan 4 kişiden 3'ü mahkemece tutuklandı. Tutuklulardan A.A.'nın eski polis memuru olduğu ve 'FETÖ/PDY terör örgütüne üye olmak' suçundan kesinleşmiş 4 yıl hapis cezası bulunduğu belirlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber