Turkcell’e müşteri deneyimi ödülü

Turkcell Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli organizasyonlarından ContactCenterWorld’un Top Ranking Performance EMEA bölge finallerinden birincilik ödülü ile döndü.

Turkcell’e müşteri deneyimi ödülü

Londra’da gerçekleşen ve dünyanın önde gelen çağrı merkezi firmalarının yarıştığı bu önemli organizasyonda Genç Segment Müşteri Hizmetleri modeliyle ‘En İyi Müşteri Deneyimi’ kategorisinde birinciliği göğüsleyen Turkcell Global Bilgi böylece kasım ayında Las Vegas’ta düzenlenecek olan dünya finallerine katılma hakkını da elde etmiş oldu.

‘Kankalar’
Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Çağatay Aynur konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, şunları söyledi:
“Birinciliği, 25 yaş altı müşterilerin beklentilerine göre hizmet veren Genç Segment Müşteri Hizmetleri’yle aldık. Deneyim merkezini eğlenceli bir dünyaya dönüştüren ve adını ‘Kankalar Dünyası’ koyan Turkcell Global Bilgi, gençlere geleneksel kanallar yerine SMS, chat, sosyal medya üzerinden hizmet sunuyor.”

Raylara düşen kadın trenin altında kalarak hayatını kaybettiAnkara’nın Polatlı ilçesinde iddiaya göre dengesini kaybedip tren raylarına düşen bir kadın, trenin altında kalarak hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber