Türkiye’nin kapasitesine inanıyoruz

Liberty Sigorta Genel Müdürü Lucesoli, krizin etkin olduğu bir dönemde sermayelerini 120 milyon YTL artırmalarının, grubun Türkiye’ye olan inancının bir göstergesi olduğunu söyledi

Türkiye’nin kapasitesine inanıyoruz

Liberty Sigorta sermayesini 120 milyon YTL artırıyor. Şirketin sermaye artırımıyla ilgili bir değerlendirme yapan Genel Müdür Daniel Lucesoli, “Liberty Sigorta Türkiye pazarına bağlı. Ek sermaye artışımız hizmet kalitemizi ve büyüme stratejimizi destekleyecektir.
Global finansal krizin etkin olduğu dönemde sermaye artışı kararı almamızın Türkiye pazarına olan özel mesajı ise, bu pazara ne kadar inandığımızdır.
Türkiye sigorta pazarında büyüme kapasitesi ve birçok fırsatlar bulunmaktadır” dedi.

‘Misyonumuz güven’
“Liberty Sigorta’nın misyonu “İnsanların daha güvenli ve daha emniyetli hayatlar yaşamasına yardım etmek”tir” diyen Lucesoli şöyle konuştu:
“Liberty Sigorta insana önem veren bir şirket, müşterilerimizi ve en önemli dağıtım kanalımız olan acentelerimizi önemsiyoruz. Açık olarak tanımlamış olduğumuz 3 ilkemiz var. Birincisi; biz dürüstlükle hareket ederiz. İnsanlar hayatlarını bizim sözlerimiz üzerine kurarlar ve verdiğimiz sözleri tutacağımıza inanırlar. İkincisi; insanlara haysiyetle ve saygıyla davranırız. Davranışlarımız sonucunda müşterilerimizle, acentelerimizle güçlü, kalıcı ve dayanıklı ilişkiler kurabiliyoruz.
Üçüncüsü; seçkin ürünleri ve kaliteli hizmeti uygun fiyata sunarız. İlkelerimiz bir paylaşım ve bağlılık oluşturarak, misyonumuzla birlikte Liberty kültüründe verimliliği ve gelişimi sağlamaktadır.”

Onlar kaçtı bekçiler kovaladıİstanbul'da bekçilerin 'dur' ihtarı sonrası kaçmak isterken kaza yapan minibüsten 45 kaçak göçmen çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber