Yemeksepeti’nde dev tasarruf!

Online yemek siparişi sitesi Yemeksepeti’nin son 12 ayda kullanıcılarına 203 milyon TL tasarruf sağladığı açıklandı. Şirketten yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

Yemeksepeti’nde dev tasarruf!

“Toplam siparişlerin yüzde 24’ü indirimli fiyattan kullanıcılara ulaştı. En çok indirimli sipariş verilen kategori pizza, ikinci Uzakdoğu mutfağı, üçüncü ise burger oldu. Yemeksepeti’nde doğru fırsatı yakalayanlar yemeğini yarı fiyatına yiyebiliyor. Bu indirimlerden en çok yararlananlar 20 - 25 yaş arasındakiler olurken, Uzakdoğu mutfağı alanında indirimleri kadınlar erkeklere göre daha çok kullanıyor.

Yemeksepeti kullanıcıları son 12 ay içerisinde, Joker indirim kampanyası, Coca-Cola Seçilmiş Menüler, Vodafone Özel Menuler, Kampüs İndirimi, avantajlı menüler ve restoran promosyonları dahil toplam 203 milyon 676 bin 180 liralık indirimden faydalandı.”

Eminönü’nde yollar göle döndüİstanbul'da öğle saatlerinde başlayan yoğun sağanak yağış nedeniyle yollar göle dönerken, araçlar mahsur kaldı. Tarihi Kapalıçarşı ve Eminönü Altgeçit Çarşısı'nı su bastı. Fatih ve Eminönü'nde metrekareye 113 kg yağış düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber