Yemeksepeti’nden yeni Vale hizmeti

Yemeksepeti, Vale hizmetiyle paket servisi olmayan işletmeleri Yemeksepeti restoranlarının boşta duran kuryelerinden faydalandıracağını duyurdu.

Yemeksepeti’nden yeni Vale hizmeti

Bu modelle sisteme giren restoranların cirolarını ortalama yüzde 25’e kadar artırılması hedefleniyor. Yemeksepeti kullanıcıları için lezzet seçenekleri artırılıyor. Bu hizmetle yalnızca premium restoranlarda veya lokal işletmelerde yenebilen özgün lezzetler artık ev ve işyerlerine gelebilecek.

Bugüne dek 50 bine yakın kahve ile bir o kadar Uzakdoğu yemeği, ev yemeği, tatlı ve kahvaltının kullanıcılara ulaşmasını sağlayan Yemeksepeti Vale, 350 restoranla hizmet veriyor. 2017 sonunda ise 3 ilde 1000 restorana ulaşması hedefliyor.

Farklı mutfaklar

Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, “Yemeksepeti Vale hizmeti ile bir paylaşım ekonomisi yaratıyoruz. Dünyada ilk defa bizim kurgulayıp hayata geçirdiğimiz ve işleyen bir model olması da ayrıca gurur verici. Yemeksepeti Vale, giderek hızlanan dünyada farklı mutfaklara daha çok ilgi duymaya başlayan, diledikleri herhangi bir yemeğe daha hızlı ve daha kolay ulaşmak isteyen kullanıcıların beklentilerine cevap verecek. Hatta bu beklentileri yeniden şekillendirecek” dedi.

Hayvan sevgisiyle sosyal medya fenomeni olduBalıkesir'in Sındırgı ilçesine bağlı kırsal Armutlu Mahallesinde yaşayan 12 yaşındaki Mehmet Kanur, bir günde sosyal medya fenomeni oldu. Sabah saatlerinde video paylaşım kanalında çevresindeki bitki ve hayvanları tanıtan Mehmet Kanur, 2 gün içinde 100 bin takipçiye ulaştı. Kanur, "Hedefim belgesel kanalında çalışmak ve bütün çocukların hayvanları ve doğayı sevmesini sağlamak" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber