Yılbaşı sepetlerinin fiyatı 26 TL'den başlıyor

Yılbaşına özel hazırlanan zengin seçenekli sepetler, süper marketlerdeki yerlerini almaya başladı.

Sepetlerin fiyatları 26 TL ile 109,95 TL arasında değişiyor.

AA muhabirinin derlediği bilgilere göre, yılbaşı telaşının ve hazırlıklarının başladığı bugünlerde, süpermarketler de yılbaşına özel olarak hazırladıkları hediye sepetlerini müşterilerinin karşısına çıkarmaya başladı.

Metro Market, bu yılbaşı için "alkolsüz", "alkollü" ve "premium" olarak üç sepet hazırladı. Gazlı ve gazsız içecekler, çeşitli kahveler, kuru yemiş ve cipsler, çikolata ve şekerlemelerin bulunduğu alkolsüz sepet, 34,99 TL’ye satılıyor.

Alkollü sepetle, alkolsüz sepettekilere ek olarak viski, rakı, bira ve enerji içecekleri 94,99 TL’ye alınabilirken, premium sepette ise daha kaliteli markalardan oluşan alkollü içkiler ve ürünler 109,95 TL’ye tüketiciye sunuluyor.

Carrefour da üç sepetle tüketicilerin karşısına çıkarken, içecek olarak meşrubatların yer aldığı "klasik sepet" 27 TL’ye satılıyor.

Fiyatı 69,50 TL olan "premium sepet"te alkollü içecekler de sunulurken, 99 TL’ye ise ürün miktarı ve kalitesi daha yüksek olan "gurme sepet" alınabiliyor.

-REAL’DEN 4 ADET SEÇENEK-

Real bu yıl "altın", "gümüş" ve "bronz" sepetlerin yanına, "pırlanta sepet" seçeneğini de eklemiş durumda.

Alkolsüz içecekler, kahve, cips, cappucinonun yanı sıra yılbaşı eğlencesi tombalanın da bulunduğu "bronz sepet"in fiyatı 26 TL iken, rakı, şarap ve iki adet biranın bulunduğu gümüş sepet 54,90 TL, bunlara viskinin eklendiği ve daha bol ürün içeren "altın sepet" ise 99,90 TL fiyata sahip.

Altın sepetle aynı fiyata satılan "pırlanta sepet" ise kaliteli alkollü içecekleri ve az miktarda kuru yemiş, kahve ve cips gibi ürünleri içeriyor.

Adana ve çevresinde faaliyet gösteren Groseri Market de diğerleri gibi vatandaşların sevdiklerine ve çalışanlarına hediye etmesi amacıyla hazırladığı üç yılbaşı sepetini, farklı içerik seçenekleriyle sunuyor.

Tombala hediyeli olan ve Groseri Kart ile indirimli satılan sepetlerden alkolsüz olan 30,50 TL, şaraplı olan 41,50 TL ve viskili olan ise 70,50 TL’ye alınabiliyor.

Ayrıca, siparişler "www.groseri.com.tr" adresindeki internet sitesinden verilirse, adrese teslim ediliyor.

22 Kasım 2019 Haftanın Özeti22 Kasım 2019 Haftanın Özeti

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber