Elazığ

Yerel Haber
08 Mart 2018 - 19:10

Elazığ'da ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü' Kokteyli

IHA

Elazığ’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kokteyli düzenlendi.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü günü kapsamında Medikal Park Elazığ Hastanesi tarafından kokteyl düzenlendi.Müzik dinletisi eşliğinden bir araya gelen kadınlara çeşitli hediyeler verildi.
Kadınların dünya kadınlar gününü kutlayan Medical Park Elazığ Hastanesi Kurumsal Danışma Müdürü Esin Yamaç, “Biz her yıl kadınlar gününde bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. Seminerler, etkinlikler ve sergiler yapıyoruz. Her yıl farklı çalışmalarımız oluyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle hastanemizde bir kokteyl organize ettik. Bu kokteyle çeşitli konuklarımız katıldı. Güzel bir gün geçirmelerini diliyoruz. Sağlıklı nesiler yetiştirerek hayata anlam katan, dokunduğu her yeri güzelleştiren bütün kadınlarımızın dünya kadınlar gününü kutluyorum. Ümit ediyorum sadece Mart ayında değil, her gün başarılı, mutlu, huzurlu, sağlıklı günler geçirirler" dedi.


Kokteyle, Medical Park Elazığ Hastanesi Kurumsal Danışma Müdürü Esin Yamaç, Halk Eğitim Müdürü Kazım Atıcı, hastane çalışanları, kadınlar ve davetliler katıldı.

ElazığYerel Seçim Sonuçları

Elazığ Hava Durumu

13°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.