Sinema

08.11.2017 - 12:14 | Son Güncelleme: 08.11.2017-12:26

Eleştirmenlerin tepkisi Disney'e geri adım attırdı

Disney bir süre önce Los Angeles Times gazetesini, düzenleyeceği her türlü etkinlikten ihraç kararı almıştı. Eleştirmenlerin sert tepkisi üzerine Disney geri adım attı.

Sitene Ekle

Disney, Los Angeles Times gazetesini Disneyland hakkında yaptığı bir haber nedeniyle her türlü etkinliğinden ihraç etme kararı almıştı. Los Angeles Times gazetesinde yer alan ve Disney'in ekonomik ilişkilerini inceleyen bir yazıdan sonra Disney'in aldığı bu karar sinema eleştirmenleri tarafından sert eleştirilere neden olmuştu. 

Yarışmalarda yer almayacak!
Disney'in Los Angeles Times'a yönelik bu tutumunun ardından birlikte hareket etme kararı alan sinema eleştirmenleri, düzenlenecek her türlü yarışmada Disney yapımlarını liste dışı tutma karar almıştı. Alınan bu kararın sonrasında Disney'den geri adım geldi.

Disney'den bugün gelen açıklamaya göre Los Angeles Times gazetesine uygulanan yasağın kaldırıldığı açıklandı. Ancak sinema eleştirmenlerinden yarışmalarda uygulanan boykotun kaldırıldığına dair bir açıklama henüz yapılmadı.


Hafta Sonu Nereye Gidelim?
    Haftanın Filmleri
    Köpek yavrusuna ne ad verilir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX