05.01.2016 01:20 | Son Güncelleme:

Elif Ece Uzun kimdir?

Elif Ece Uzun güzelliği ile İşte Benim Stilim'e damga vurdu. Ünlü isimlerin yarıştığı yarışmada dikkatleri üzerine çeken Elif Ece Uzun izleyenleri ekrana kilitledi. Peki Elif Ece Uzun kimdir? İşte detaylar..

Elif Ece Uzun güzelliği ile İşte Benim Stilim'e damga vurdu. Ünlü isimlerin yarıştığı yarışmada dikkatleri üzerine çeken Elif Ece Uzun hakkındaki detayları sizler için hazırladık..

 
5 Ağustos Adapazarı doğumlu olan Elif Ece Uzun 31 yasındadır. Modellik yapan güzel yarışmacı Artvinli bir Anne ve Rizeli  bir babanın kızıdır. Elif Ece Uzun Adapazarı'nda büyüdü. İlkokul ve ortaokulun bir kısmını burada okuyan Elif Ece Uzun , bir kısmını da İzmitte okudu. Ardından ailesiyle Antalya'ya taşındı ve burada  Turizm otelcilik lisesinde okurken bir yandan da yerel televizyonlarda programlar yapmaya başlamıştır. 
 
 
Elif Ece Uzun daha 15 yaşında Best Model yarışmasına katılarak modelliğe ilk adımını attı. Hobi olarak başladığı bu mesleği okulu bitirmesinin ardından 2004 yılında profesyonel olarak yapmaya başladı. Bu sırada İstanbul'a yerleşen Elif Ece Uzun 2003 yılında bir yıl boyunca İletişim Sanatları Akademisi'nde, iletişim sanatları üzerine eğitim aldı. Serap Ezgi, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders aldığı süreç biter bitmez Şafak Sezer ile Star TVde bir show programı sunmaya başladı. Daha sonra Necmi Yapıcı ile birlikte şaka ve eğlence programı yaptı.
 
Çarkıfelek'te de Mehmet Ali Erbil'in yardımcısı olan güzel model 2010'da ATV'ye geçerek Klip tv programında snuculuk yaptı. Ardından Sinan Çetin'in okulu olan Plato'da oyunculuk eğitimi alan Elif Ece Uzun Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı. 2013 yılında Vahide Gördüm'ün okulu olan akademi 35,5 da 1 yıl tiyatro eğitimi aldı. Bu tecrübenin ardından 4 yıl boyunca Eti Tutku'nun reklamlarında oynadı, halen modellik sunuculuk ve oyunculuğa devam etmekte.
Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0