10.09.2018 10:26 | Son Güncelleme:

Elimi Bırakma 8. bölüm fragmanı! Cansu Mert'e ulaşıyor...

Elimi Bırakma 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam 7. son bölümü ile ekrana gelen dizide Sumru'nun yalanları ortaya çıkarken Azra, Feride Hanımın hastalığını da öğreniyor. Elimi Bırakma 8. bölümde neler olacak merak konusu.

TRT 1'in heyecanla takip edilen dizisi Elimi Bırakma 7. son bölümü ile ekrana geldi. 8.bölüm fragmanı da son bölümün hemen ardından yayınlanan dizinin yeni bölümünde Cansu Mert'e ulaşıyor.

Elimi Bırakma 8. bölümü ile 16 Eylül 2018'de TRT 1'de ekrana gelecek.

ELİMİ BIRAKMA 8. BÖLÜM FRAGMANI

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cenk’in Azra’ya olan inadından Cansu’yla bir ilişkiye başlaması her şeyi değiştirecektir. Cenk için bu durum sandığından zor olsa da Cansu’yu sevmek için elinden geleni yapmaya hazırdır.

Cansu, Cenk’in ona attığı adım karşısında şüphelere boğulur. Cenk’in ona attığı adımın sebebini anlamaya çalışırken Azra’nın kendisini tanımazlıktan gelmesini anlamlandırmaya çalışır. Cansu, Cenk’in ona olan duygularından şüphelense de ona kalbinin kapılarını açmaya yine de hazırdır.

Mert’in kaybolmasıyla ilgili gelen bir haber Azra ile Sumru’nun yollarının bir kez daha kesişmesine sebep olur. Her yerden köşeye sıkışan Sumru için tehlike çanları çalar. Sumru için yolun sonu gelmiş midir?

Mert’i bulma yolunda ileri adımlar atan Azra, Feride Hanım’dan gelen haberle yıkılır. Bu haber Azra için yıkıcı olacaktır.

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk'in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma'nın başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy1